Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

акумулятори Boston Power

Фільтр
Ціна, грн
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Акумулятори Boston Power

Акумулятори Boston Power мають чималий попит у всьому світі завдяки унікальним технічним показникам і доступній вартості.

Boston Power – це американська компанія, яка понад 30 років займається виробництвом АКБ різного типу. Наразі заводи компанії розташовані у Тайвані та Китаї, тому на продукції буде зазначена одна із цих країн, однак на якість це не впливає, адже підприємства чітко дотримуються установлених стандартів і інноваційних технологій Boston Power.

Компанія Boston Power від початку орієнтувалась на виробництво акумуляторів для транспортних засобів, що принесло свої плоди в контексті переходу на екологічні і енергоефективні технології.

Сьогодні акумулятори Boston Power використовують такі концерни, як Hp, Asus, NASA, Delfast eBike та інші.

Це оптимальний варіант для електротранспорту: електросамокатів, електроскутерів, моноколес, електровелосипедів тощо.

 

Переваги акумуляторів Boston Power

Літій-іонні акумулятори цього виробника мають великий попит завдяки великій кількості переваг:

  • висока місткість;
  • можливість працювати і заряджатися в умовах екстремальних температур від -40Сдо +60С;
  • тривалому терміну експлуатації (10 років або 3000 циклів);
  • повній видачі заявленої місткості;
  • можливістю прискореної зарядки;
  • компактні габарити та невелика вага;
  • надійність.

Акумулятори Boston Power відрізняються підвищеною стійкістю до механічних ударів та адаптованістю до роботи у складних умовах.

 

Популярні моделі акумуляторів Boston Power

Найбільш популярною моделлю акумулятора Boston Power є Boston Power Swing. Вона відрізняється унікальним типорозміром – prismatic. Ззовні він нагадує два злиті акумулятори формату 18650. Ця форма є додатковою запорукою оригінальності продукції.

Ці акумулятори можуть мати різну місткість: 5300 mAh чи 4400 mAh. При великість місткості і потужності вони маленькі і компактні – вага не перевищує 92 г. Вони ідеально підходять для забезпечення живлення невеликого електротранспорту.

 

Акумуляторні збірки Boston Power

Акумулятори цього виробника чудово підходять для виробництва акумуляторних збірок. Таким чином можна отримати ефективне і надійне джерело живлення, що зможе працювати за будь-яких температур за доступною ціною.

Ви можете замовити виготовлення акумуляторної збірки Boston Power з відповідними технічними характеристиками у компанії AKKB.

Вгору